Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Chlebaki

( ilość produktów: 15 )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chlebak: idealne miejsce do przechowywania pieczywa

Chlebak zapewnia optymalne przechowywanie chleba, bułek i różnych wypieków. Chlebaki firmy Metlex łączą w sobie wysoki poziom funkcjonalności i zachwycają atrakcyjnym wzornictwem i trwałymi materiałami. Wiele różnych modeli doskonale pasuje do każdego wyposażenia kuchni i stylu wyposażenia. Niektóre pojemniki na chleb są wyposażone w zdejmowaną drewnianą pokrywę, która służy również jako deska do krojenia. Niektóre mają oszczędzającą miejsce klapę, a inne klasyczną pokrywę na zawiasach.

Niezależnie od tego, czy są łatwe w pielęgnacji, wykonane z metalu, przyjazne dla środowiska wykonane z naturalnego bambusa, czy w wyjątkowym stylu vintage, nasze chlebaki świetnie prezentują się w każdej kuchni.

Pojemniki na chleb: łatwe w utrzymaniu i solidne

Materiały wybrane do produkcji naszych chlebaków są higieniczne i łatwe w pielęgnacji. Stal nierdzewna, łatwe do czyszczenia tworzywo i przyjazny dla środowiska bambus zapewnią, że pojemnik na chleb nie wymaga wielu czynności konserwacyjnych, a pieczywo i bułki zawsze pozostają świeże i smaczne.

Do czyszczenia wystarczy łagodne mydło lub łagodny detergent, woda i miękka ściereczka, najlepiej z mikrofibry. Nie używaj ściernych środków czyszczących. Raz w tygodniu czyść pojemnik na chleb ekologicznym środkiem czyszczącym. Pojemniki na chleb nie nadają się do mycia w zmywarce.

Zawsze świeże wypieki

W praktycznych pojemnikach na chleb firmy Metlex pieczywo i bułki dłużej zachowują chrupkość. Zapobiegają zbyt szybkiej utracie świeżości i pleśnieniu wypieków. Ale nawet w najlepszym pojemniku na chleb chleb można przechowywać maksymalnie przez 3-4 dni. Ważne jest również, aby pojemnik na chleb był zawsze czysty i suchy oraz aby w jego wnętrzu nie gromadziła się wilgoć. Należy pamiętać, że brak wentylacji i niewielka cyrkulacja powietrza w pojemniku na chleb sprzyjają rozwojowi pleśni. Z drugiej strony jeśli do wnętrza pudełka dostanie się zbyt dużo powietrza, chleb stwardnieje szybciej.

Wytrzymałe materiały i atrakcyjny wygląd

Nasze chlebaki są wykonane z różnych materiałów. Modele wykonane z bambusa lub innego rodzaju drewna są oddychające, mają działanie antybakteryjne i, jeśli są prawidłowo przechowywane, zapobiegają tworzeniu się pleśni na wypiekach. Plastikowe pojemniki na pieczywo są bardzo solidne i wyposażone w otwory wentylacyjne, które zapewniają optymalny klimat przechowywania i zapobiegają nabraniu przez pieczywo sztucznego smaku po dłuższym kontakcie. Modele metalowych są bardzo stabilne, nierdzewne, higieniczne i łatwe do czyszczenia. Bardzo popularne są również modele ze zdejmowanymi pokrywami bambusowymi, które służą jako praktyczne deski do krojenia.

U nas znajdziesz wiele różnych modeli pojemników na chleb, które przekonują praktyczną funkcjonalnością i dobrze prezentują się w każdej kuchni.

 

Kolor
Szerokość
Cena
-
Przedziały cenowe
pixel